O Nas Jastrzębia Góra  Oferta  Atrakcje 
Galeria  Jak Dojechać...  Regulamin   Reklama 

Kwatery Jastrzębia Góra, tanie noclegi nad morzem
Oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 i 6-cio osobowe, łącznie maksymalnie 44 miejsca noclegowe, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w telewizor z TV-SAT, dostęp do Internetu, czajnik elektryczny oraz naczynia; sprzęt plażowy ( parawan, koc, leżak … ) można wypożyczyć u Właścicieli. Wybrane pokoje posiadają balkon oraz lodówkę. Dla naszych gości udostępnione są dwie, w pełni wyposażone kuchnie, miejsce do grillowania oraz plac zabaw dla Państwa pociech. Posesja jest ogrodzona, co zapewnia bezpieczne parkowanie samochodów. Istnieje również możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych ( psy, koty oraz inne, przyjazne człowiekowi zwierzęta ). Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13-tej, a kończy się o godz. 10-tej.

Cena za osobę, uzależniona od terminu i czasu pobytu na naszej kwaterze oraz ilości osób w pokoju, ustalana jest indywidualnie i waha się od 30 zł do 55 zł bez wyżywienia. Rezerwacja oraz więcej informacji podczas rozmowy telefonicznej.

UWAGA!!! Do podanych cen doliczana jest opłata klimatyczna, której wysokość ustala Urząd Miasta Władysławowo.

Potwierdzeniem rezerwacji telefonicznej jest wpłata, w terminie 48 godzin od dokonania rezerwacji, zadatku w wysokości 20% ( minimum 250 zł ) od ustalonej ceny za pobyt, którą prosimy wysyłać przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe :

Waldemar Korth, ul. Podgórna 2, 84 - 104 Jastrzębia Góra
Konto bankowe numer 60 2490 0005 0000 4000 6815 8339

UWAGA!!! Rezygnacja z przyjazdu w zarezerwowanym terminie nie powoduje zwrotu zadatku. W przypadku skrócenia Państwa pobytu u nas, spowodowanego czynnikami od nas niezależnymi, reszta należności za pobyt nie podlega zwrotowi !!!


Zapraszamy na wczasy do Domu Gościnnego „WALDEK”
w Jastrzębiej Górze !!

Gwarantujemy wspaniały wypoczynek w miłej i rodzinnej atmosferze !!!

Kwatery Jastrzębia Góra, kwatery w Jastrzębiej Górze

Noclegi w Jastrzębiej Górze, wolne pokoje Jastrzębia Góra

Noclegi Rozewie, kwatery wolne pokoje nad morzem, kwatery Władysławowo

Biuro Rachunkowe w Katowicach ...   Kantor Katowice, kursy walut w Katowicach ...   Kantor Bydgoszcz, kantory w Bydgoszczy ....  
Hotele w Polsce    Directory   Katalog Stron Internetowych    Kwatery Jastrzebia Góra, dom gościnny Waldek